O nas

Czym jest Velocidad ?  Velocidad to życie na pełnej prędkości. Dla nas najlepszy sposób na poznawanie świata to perspektywa siodełka roweru. 

Organizujemy wyjazdy, w których sami chcielibyśmy wziąć udział. Czyli ma być aktywnie, czasami bardzo aktywnie, ma być w ciekawych lokalizacjach i w przystępnej cenie. 

Bez względu na to, czy jesteś podróżującym samotnie, parą czy rodziną z dziećmi, mamy coś dla Ciebie. 3 formaty wakacji są tak ułożone żeby każdy znalazł coś dla siebie, od osób mało aktywnych, po tych, którzy lubią duuużo ruchu. 

Od wielu lat jesteśmy związani z branżą turystyczną i branżą sportową. Organizujemy wyjazdy sportowe jak i wszelkiego rodzaju imprezy sportowe. Uwielbiamy triathlon i góry, dlatego możecie być pewni, że tych aktywności nie zabraknie. Jednocześnie będąc związanym z branżą wellness dbamy o to żeby zachować balans między ruchem a odpoczynkiem. Jako trenerzy dbamy o odpowiednie dobrane i zróżnicowane aktywności. 

W Velocidad wierzymy, że idealnym sposobem na najlepsze spędzanie wolnego czasu to aktywny odpoczynek. Dlatego znajdziecie u nas szeroki zakres aktywności dla wszystkich poziomów formy fizycznej, począwszy od relaksujących przejażdżek rowerowych przez malownicze tereny po wymagające wędrówki górskie z zapierającymi dech w piersiach widokami. Możecie u nas liczyć na doświadczonych instruktorów, którzy będą cały czas z wami, żeby służyć wiedzą i umiejętnościami.

Velocidad to nie zawody sportowe. Tutaj to ile nam zajmie dany etap czy ile zrobimy kilometrów ma drugorzędne znaczenie. Na pierwszym miejscu jest przyjemność czerpana z ruchu i radość spędzenia czasu z osobami, które podobnie patrzą na świat. 

Mamy nadzieję, że chwile spędzone z nami dostarczą Ci tyle radości, co nam. 

Obserwuj nas na Instagramie

@velocidad_pl

Velocidad Vacation in action

info@velocidad.pl

A website created in the WebWave website builder